8 stycznia 2012

Poszukiwane informacje do publikacji o malborskich cmentarzach

Zamieszczam bardzo ciekawe ogłoszenie umieszczone na stronie 82-200.pl dotyczące zbioru informacji do powstającej publikacji poświęconej malborskim cmentarzom.


Poszukuję informacji!!
Do powstającej publikacji o malborskich cmentarzach poszukuje do rozdziału biograficznego wszelkich informacji o osobach tam pochowanych. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany by nota biograficzna o kimś bliskim była w publikacji zawarta, proszę o przesłanie a jednocześnie udostępnienie do publikacji informacji o treści: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, data śmierci, cmentarz na którym osoba została pochowana, wszelkie informacje o wykształceniu, wykonywanym zawodzie, przynależności do organizacji, odznaczeniach i o innych osiągnięciach czy też rzeczach które uznają Państwo za ważne. Tu istnieje dowolność. Do wszelkich osób podpisanych z imienia i nazwiska zostaną skierowane podziękowania w publikacji. Dane otrzymane dzięki Państwa życzliwości nie zostaną nigdzie indziej wykorzystane niż poza wspomnianą publikacją i nie zostaną poza publikacją nikomu udostępnione.
Termin nadsyłania lub przekazywania informacji upływa dnia 31.12.2012 roku.Dane kontaktowe do autora znajdują się na stronie 82-200