20 października 2012

Szkoła Łacińska - stan prac 19/10/2012

Praca wre :) skomplikowany i trudny etap prac.
3 komentarze:

  1. Cieszy fakt, że po tylu latach Szkoła Łacińska zostanie odbudowana i przestanie straszyć. Ta inwestycja może też wpłynąć na atrakcyjność terenu nad Nogatem. No i szkoła łacińska nie służy już menelom jak było przez lata/ same plusy:)

    OdpowiedzUsuń
  2. W planach chyba także będzie poprawienie stanu drogi od skrzyżowania z 17 marca do samej Szkoły Łacińskiej. Ciekawe czy coś powstanie w zamian za sąsiadujący budynek usługowy.

    OdpowiedzUsuń
  3. gdyby jeszcze bloczki na starym mieście się rozpadły to byłoby pięknie:) Wszystko jest do zrobienia, teraz będzie nowa pula UE 2014-2020, Polska ma dostać podobno 300 miliardów złotych to można powalczyć z tym tematem (teraz labo nigdy). Chodzi mi o bloki od kościoła św Jana do baszty mariackiej. Wyburzyć jeden blok i postawić ludziom inny w innej cześci miasta i tak małymi krokami. Teren atrakcyjny więc miasto zarobi na działkach, programy unijne też podchodzą pod odbudowę/rewitalizację starówek i gra jest warta trudu.Może niemcy chcieli by tam też budować, kto wie. Trochę się rozmarzyłem, ale kto nie próbuje ten nie ma nic. Jak mówiłem ten okres 2014-2020 to życiowa szansa na starówkę z tymi 300 miliardami, Teraz albo Nigdy, Zwyciężaj albo Giń :)

    OdpowiedzUsuń