17 lutego 2013

Problemy malborskiego dworca PKP

Piękny ale pusty. Remont malborskiego dworca skończył się ponad rok temu. Do dziś wiele pomieszczeń jest pustych, nie ma i chyba nie będzie kina 3D w budynku, pomieszczenia restauracji czekają na potencjalnego najemcę. Podobno sprawa hotelu jest już rozstrzygnięta.

Nadal straszy zadaszenie peronu, które nie wiedzieć czemu nie zostało wykonane razem z remontem budynku, a teraz czeka na remont w związku z niekończącymi się pracami na peronach i torowisku.
Pozostaje podziwiać piękno elewacji dworca, kunsztu renowacji i otoczenia obiektu. Szkoda, bo przecież już w 2010 roku wiadomo było jak będzie wyglądał ostateczny kształt i ilość pomieszczeń pod wynajem.
Nad malborskimi kinami ciąży jakieś fatum.

2 komentarze:

  1. Było kiedyś kino w Malborku to zamiast odrestaurować i dbać, dyskotekę zrobili by w końcu wyburzyć! To fatum, o którym piszesz to zemsta Capitolu z zaświatów....

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No cóż, nie udało się z Capitolem, nie udało się z Klubowym, nie udało się z kinem w Galerii. Pozostają tylko takie imprezy jak to http://youtu.be/K1x9aQ6o3VM i wyjazdy do innych miast.

      Usuń