25 marca 2013

Pomysł dla turystów w Malborku?

Czy takie coś by się przydało w Malborku? Rozwiązanie z Gdańska. W Malborku jest sporo budynków, koło których przechodzi się obojętnie, a mają bardzo bogatą historię.


5 komentarzy:

 1. pewnie, że tak. wielu by jak najbardziej skorzystało. zwłaszcza tych młodszych turystów. (: jedynym zastrzeżeniem jest to, żeby to było jakoś fajnie napisanie i nie nudziło przeciętnego zwiedzającego. C:

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak najbardziej mile widziene. Świetna sprawa, trzeba iść z duchem czasu i takimi nowinkami zainteresować młodszych tourystów. Oczami wyobraźni widze jak dzieciaki przepychają sie ze swoimi smarkfonami skanują kod :)

  OdpowiedzUsuń
 3. w malborku to przydaloby sie porzadne rondo na wjezdzie,bo w sezonie wjechac jest....owo,wiec niech nasz wielki pan burmistrz zamiast wydawac pieniadze na posagi i inne atrakcje zajmnie sie wogole mozliwoscia wjazdu do malborka a potem jego ,,dekorowaniem'',na sama mysl o tym zaciska mi sie piesc,fakt ,,nie swoje sie latwo wydaje''mam nadzieje ze ktos kolwiek podeprze ten fakt i smialo napisz o tym w lokalnej gazecie albo poruszy temat na zebraniu samorzadu miejskiego ,wiele by pisac...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokalne gazety milczą bo się boją macek, a samorząd też siedzi cicho bo ma coś do stracenia. I tak zostanie.

   Usuń
 4. I ta bogata historia jest niektórym solą w oku, bo kilkudziesięcioletnia "rudera" nie przedstawia większej wartości jak działka na której stoi

  OdpowiedzUsuń